16 İNŞAAT SAHİBİ GÖKHAN ÖZKARDAŞ RAMAZAN ÖNCESİNDE AİLESİNE TATİL SÜRPRİZİ YAPTI

Kurulduğu yıldan bu güne dek huzurlu yaşam projelerine attığı sağlam temellerle büyük başarılara imza atarak güven inşa eden 16 İnşaat A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Özkardaş zarif eşi Ayşegül Özkardaş ve birçok projeye adını verdikleri kızları Almıla Özkardaş, Ramazan öncesinde tatillerini geçirmek için Kıbrıs’a gittiler.

16 İnşaat A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Özkardaş, eşi Ayşegül Hanım ve dünyalar güzeli kızları Almıla’ya sürpriz yaparak Ramazan ayına girmeden soluğu Kıbrıs Girne’nin en lüks otellerinden biri olan Elexus Hotel & Resort &Spa’da tatil yaptılar. İnşaat sektöründe Bursa’da huzur veren ayrıcalıklı ve dostluğu bir arada buluşturarak yeni bir yaşam kalitesi sunan Gökhan Bey yoğun çalışmalarından dolayı tatil fırsatı bulamadıklarını, iş temposu yorgunluğunu atmak için Ramazan ayına girmeden eşi ve kızına sürpriz yaptığını belirtti.

Almıla’nın tatil keyfi

Era Koleji’nin başarılı öğrencisi olan ve şimdiden hayallerini süslediği mimar olmak için eğitim hayatına devam eden Almıla Özkardaş, babası Gökhan Bey’in tatil sürpriz karşısındaki mutluluğu görülmeye değerdi. Anne ve babasıyla huzurlu bir tatil geçiren Almıla, gündüz deniz ve güneşin tadını çıkarırken, otelde ise havuz ve oyun alanlarında gün boyunca aktivitelere katılarak adeta tatilin keyfini çıkardı.

Yeni projeler geliyor

Tatillerini geçirdikleri geçirdiği Kıbrıs’ta açıklama yaparak çok yoğun bir iş temposuna gireceğini ve Bursa’ya yeni projeler kazandıracağını belirten Gökhan Özkardaş tek amaçlarının huzur veren güven ve kaliteli projeler yapmak olduğunu söyledi. Ailesiyle birlikte tatile çıkmanın mutluluğunu yaşadığını da belirten Özkardaş yaşam kalitesinin artacağı, insanların hayallerindeki yaşam kalitesini yaşayacakları projelere temel atacaklarını söyledi. Ramazan ayını Bursa’da geçiren Özkardaş ailesi, şimdilerde ise Bursa’ya çok farklı bir boyut kazandıracakları yeni inşaat temelleri atmaya hazırlanıyor.