96. YILA ÖZEL DAVET

Bursa Valiliği, Zafer Bayramı nedeniyle geleneksel 30 Ağustos resepsiyonunu her yıl olduğu gibi bu yıl da coşku dolu görüntüler eşliğinde kutladı.

Geçtiğimiz günlerde bir otelde düzenlenen resepsiyona askeri ve mülki erkanın ve siyasilerin yanı sıra çok sayıda konuk katıldı. Davetlileri kapıda karşılayan Vali Yardımcısı Abidin Ünsal, bu özel geceye ev sahipliği yaptı. Resepsiyonun açılış konuşmasını gerçekleştiren Ünsal, “Ağustos milletimiz için zaferlerle dolu bir aydır. Bugün bu ülkede başı dik, alnı açık, özgür bir şekilde yaşayabiliyorsak bunu; Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına, onların arkasından duran aziz milletimize borçluyuz” dedi.

Gecenin finalinde Vali Yardımcısı Abidin Ünsal, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, Ak Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Güler, Ak Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık, Ak Parti İl Başkanı Ayhan Salman ve kuvvet komutanları kutlama için özel olarak hazırlanan pastayı alkışlar eşliğinde kesti.

TEILEN