“AİLELERİN MUTLULUKLARINA ORTAK OLURKEN EĞLENCE SEKTÖRÜNÜN’DE NABZINI TUTUYORUZ”

Mehmet İhsan Şahin

Davet ve eğlence sektörünün markası Deluxe 20 yıldır evliliğe yelken açan çiftlerin mutluluğuna ortak olurken, birçok sanatçının sahne aldığı Deluxe Roof konseptiyle de eğlence dünyasını nabzını tutuyor. Düğün ve eğlence hayatının bakış açısının değiştiğini belirten Deluxe Genel Müdürü Mehmet İhsan Şahin düğün ve davet yapacak olanlara ayrıca Deluxe Roof’ta sahne alacak ünlü sanatçılar hakkında da bilgiler verdi.

Mehmet Bey öncelikle sizden sonrasında ise Deluxe kuruluşundan bahseder misiniz?

1980 Bursa doğuluyum. Doğuş Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. İki yıldır Deluxe’te Genel Müdür olarak görev yapıyorum. Deluxe; yaklaşık 20 yıldır davet-eğlence sektöründe tecrübesi olan şirketimizin yeni bir konsept ile hizmet vermeye başladığı Bursa/Özlüce mevkiinde bulunan yeni yatırımı diyebiliriz.

İnsanların en mutlu günlerinde yanlarında oluyorsunuz, mutluluklarına ortak oluyorsunuz. Nasıl gelişiyor bu süreç?

Misafirlerimizin Deluxe’e ilk adım attıkları andan itibaren tüm süreç boyunca kendilerini özel hissetmelerini sağlamak şirketimizin öncelikli amacı. Davet sahiplerimizin özel günlerini kendilerinden gelen talepler doğrultusunda planlayarak onlarla birlikte çıktığımız bu yolda mutluluklarına ortak olmak işimizin bize kattığı ayrı bir değer.

Organizasyon büyük ve kapsamlı bir sektör. Peki, siz bu yolda kendinizi nasıl geliştiriyor ve yeniliyorsunuz?

Deluxe ailesi kurulduğu günden beri davet odaklı olarak yoluna devam ediyor. Markamızın farkını ortaya koyabilmek adına sektördeki gelişmeleri yakından takip etmekle birlikte yeni projeler üretip bunları hayata geçirmeyi kendimize amaç ediniyoruz. Bu amaç doğrultusunda odağımızı kısıtlamadan farklı konseptlerde kaliteli hizmet verebilmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.    

Düğün paketleriniz ile ilgili bilgi verir misiniz?

Aslına bakarsanız standart bir düğün paketimiz bulunmamakta. Deluxe kendi endüstriyel mutfağı ve banket mutfağında uzun yıllar tecrübesi olan bir ekip ile çalışıyor. Dolayısıyla yaptığımız düğün organizasyonları misafirlerimizin talepleri, menü seçimleri, kişi sayıları ve tercih ettikleri güne göre farklılık gösteriyor. Düğünlerimiz misafirlerimizin isteklerine göre şekillendiği için her davetin kendine özel bir paketi var diyebiliriz.

Deluxe firmanız sadece düğün salonu değil aynı zamanda kurumsal firmaların toplantılarının yapıldığı bir yer. Bu konu hakkında kısa bilgi verir misiniz?

Deluxe’te farklı dekorasyon ve kapasitede 4 ayrı salonumuz bulunuyor. Dolayısıyla kurumsal organizasyonlara alternatif çözümler sunabilmekteyiz. Salonlarımızın tamamında bu tarz davetler için gerekli olan teknik donanım ve ekipman mevcut. Bu zamana kadar birçok kurumsal firmaya; brunch, caffee break, lansman, eğitim, tanıtım, yılsonu yemekleri ve yemekli toplantılar gibi hizmetler verdik. Mutfağımızdan da aldığımız güç ile bu konudaki iddiamızı devam ettiriyoruz.

Deluxe Roof adında eğlence dünyasının farklı bir konsepti de bulunuyor. Deluxe Roof hakkında bilgi alabilir miyiz?

Deluxe Roof bizim en eğlenceli salonumuz diyebilirim. İçinde bulunan barı, sahnesi ve dekorasyonu ile birlikte çok sıcak mekân. Bu kış sezonunda adını daha fazla duyacağınızı düşünüyorum.

Deluxe Roof’ta ne gibi eğlenceler düzenleniyor?

Aslında burası çok işlevsel bir yer. Şimdiye kadar Deluxe Roof’ta after partiden, konsere, kurumsal şirket organizasyonlarından düğünlere kadar birçok organizasyon düzenlendi. Ancak önümüzdeki dönemde bu salonumuzu müzikal geceler ve konserler ile daha da hareketlendireceğiz. Haftada 3 gün yemekli konserler düzenleyerek misafirlerimizin hem damak zevkine hem de kulağına hitap edeceğiz.

Bu güne dek hangi sanatçılar burada sahne aldı?

Bugüne kadar Selami Şahin, Hande Dönmez, Sefa Cheshmberah ve Akın Soy gibi isimlerle konserler düzenledik.

Önümüzdeki günlerde Roof Party’de sahne alacak olan sanatçılar var mı? Bununla ilgili nasıl bir yol izliyorsunuz?

Evet, aslında bu konuda şu an yoğun bir çalışma halindeyiz. Şimdilik Gökhan Tepe, Cengiz Kurtoğlu ve Fedon ile anlaşmış durumdayız. Görüşme aşamasında olduğumuz sürpriz isimler de var tabii. Bunun yanında Hande Dönmez, Sefa Cheshmberah ve Akın Soy ile de programlarımız devam edecek.

Son olarak Deluxe ve Deluxe Roof Party hakkında genel anlamda neler söylemek istersiniz?

Deluxe çok çeşitli alternatiflerde organizasyonu ve eğlenceyi bünyesinde barındırıyor. Davet sektöründe emin adımlarla ilerlerken Deluxe Roof ile de kaliteli gecelere imza atıyoruz. İşimizde gösterdiğimiz özen ile misafirlerimizin memnuniyetini öncelikli tutarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Bu ayrıcalıklardan faydalanmak isteyen herkesi Deluxe’te ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.