ALIŞVERİŞ VE TATİL BİKAP PROJESİNDE YER ALDI

Meltem Gökhan-Gözde Ağan-Pervin Ersoy-Afet Aksu-Sadife Akdolu-Bilge Kuru.

Kuruculuğunu Bilge Kuru ve Öznur Yakın yaptığı kısa adı BİKAP olan Başarılı İş Kadınları Platformu’nun birinci  durağı Bodrum oldu. Yalıkavak Moon Beach’te düzenlenen alışveriş şenliği, ünlü markalarla birlikte Bodrum’da tatil yapan çok sayıda seçkin davetlileri de buluşturdu.

Yaklaşık  50 farklı markanın stantlarının yer aldığı alışveriş şenliğine gelen tatilciler, alışverişin yanı sıra havuz ve güneşin keyfini sürdüler. Standları gezerek ürünleri yakından inceleyen davetliler, bol bol alışveriş yapmayı da ihmal etmediler. Renkli görüntüler eşliğinde düzenlenen projeden elde edilen kapı geliri “Bizim Çocuklarımız Derneği’ne bağışlandı.

Alışveriş Şenliği’ne katılan ünlü isimler arasında Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un eşi Pervin Ersoy, Ece Vahapoğlu, Özlem Yıldız, Zafer Kozanoğlu,Tuba-Nuri Develi, Sinem Sancaktar, Ebru Çarıkçılar, Alegra Levi, Zeynep Fıratoğlu, Ali-Ayşegül Ünal, Asuman Dabak, Ayfer Toprak, Aysel-Beril Akçay, Ayşe Burcu Kaya, Kendi, Esra Nur Türker, Melda Aksu ve Seda Güven gibi tanınmış simalar yer aldı.

 

 

 

TEILEN