AZIMUT TÜRKİYE YAZ BULUŞMASI ÇOK SAYIDA DAVETLİYİ AĞIRLADI

Dünyanın  lider yat üreticisi Azimut Yachts’ın Türkiye distribütörü Karina Marine Group’un her yıl düzenlediği ve geleneksel hale geldiği “Azimut Türkiye Yaz Buluşması” geçtiğimiz günlerde Bodrum Yalıkavak’ta gerçekleşti. Bu özel davete  Azimut Yachts Ticari Pazarlama Müdürü Paola Territo ve Avrupa Bölge Müdürü Jad Zakkak Migliorini özel davetli olarak İtalya’dan katıldı.

Sosyal yaşam hayatının ve seçkin simanın bir araya geldiği davet, ambiyansıyla büyüleyen Y Lounge, Yalıkavak Marina’da düzenlendi. Renkli görüntülerin yaşandığı bu özel davette aynı zamanda Azimut Yachts’ın Türkiye prömiyeri yapılan Azimut Grande 27 Metri teknesi de etkinlik akşamında ilk kez tekne severlere gösterildi.

Karina Marine Group Genel Müdürü Murat Soydaş, Şark Saatçilik Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eliaçık, Ulysse Nardin Bölge Satış Müdürü Massimo Bonfigli ve Technogym Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Vittorio Zagaia ev sahipliğinde düzenlenen gecede lüks mega yat saatinin ruhunu taşıyan, yalnıza 30 parçayla sınırlı, platinyumdan yapılma yeni Marine Mega Yacht saat modeli de ilk defa bu buluşmada saat meraklılarıyla buluştu.

TEILEN