“BAHARA MERHABA” BULUŞMASINDA KOLEKSİYON TANITIMI

Moda tasarımcısı Esra Baş ve mücevher tasarımcısı Elif Erdem, EZRAH Couture ve ILIRIA Jewellery markalarının İlkbahar-Yaz Koleksiyonlarını “Bahara Merhaba” davetinde birlikte tanıttı...

Esra Baş ve Elif Erdem’in ev sahipliğinde gerçekleşen davete cemiyet hayatının tanınmış isimleri katıldı. Davette, ünlü hanımlar güç birliği yapan genç tasarımcıların yeni koleksiyonlarını yakından inceleme fırsatı buldular. EZRAH COUTURE markasıyla kişiye özel tasarım ve styling danışmanlığı yapan Esra Baş’ın İlkbahar-Yaz Koleksiyonu ünlü hanımlardan tam not aldı.

Renklere olan tutkusunu mine sanatıyla birleştiren Elif Erdem’in ILIRIA JEWELLERY markası altında altın ve gümüş kullanarak her birini el işçiliği ile tasarladığı İlkbahar- Yaz Koleksiyonunu da beğenen hanımlar, bol bol alışveriş yaptı. Şık ikramlar eşliğinde keyifli bir gün geçiren davetliler,

EZRAH COUTURE’un özel tasarım kıyafetlerini ILIRIA JEWELLERY mücevherlerle tamamlayarak bahar gardroplarını yenilediler.

EZRAH COUTURE markasıyla 15 yıldır kişiye özel tasarım ve styling danışmanlığı yapan Esra Baş’ın toptan hazır giyim koleksiyonları İtalya, Fransa, İngiltere, Belçika, Almanya, Hollanda, Rusya, Dubai, Abudhabi, Katar, Ürdün, S. Arabistan, Kuveyt, Mısır, Amerika, Brezilya, Çin ve Hong Kong’a ihraç ediliyor. Yılda 4 kez koleksiyon hazırlayan EZRAH COUTURE, Paris Fashion Week, Barcelona Bridal, Hong Kong Fashion ve Sisposa Milano’da katılımcı olarak yer alıyor.

TEILEN