BELLA HADID VE ALEXANDER WANG, MAGNUM’LA BİR ARAYA GELDİ

Magnum, yeni kampanyası “Hazzı Ciddiye Al” işbirliğini duyurmak için bugün Cannes Uluslararası Film Festivali’nde dünyaca ünlü tasarımcı Alexander Wang ve süper model Bella Hadid ile bir araya geldi.

Magnum, bu kampanyanın bir parçası olarak, ikonik klasik dondurma serisini yaratma sürecindeki zanaat ve ustalığını kutlamak amacıyla hazırlanan, Bella Hadid ve Alexander Wang’ın rol aldığı kısa filmi geçtiğimiz günlerde gösterime sunmuştu.

Magnum bugün Cannes’da yeni bir işbirliğini daha açıkladı. Magnum ve Alexander Wang’ın sahip olduğu kendine özgü zanaatkarlık ve ustalığa övgü niteliğindeki  sınırlı sayıda üretilen Magnum X Alexander Wang imzalı el yapımı soğutucu çanta görücüye çıktı.  Magnum x Alexander Wang çanta hazza düşkün yönlerini keşfetmeleri için insanlara ilham vermesi için tasarlandı. Deri çanta, Magnum ve Alexander Wang’ın benzersiz bir işbirliğinin sonucu olarak zarafeti lüksle birleştiriyor. Tasarım hazzı ciddiye alanlar için ustalıkla hazırlanmış premium ve aynı zamanda ezberbozan bir aksesuar olarak sunuluyor.