BEST GIFT FEST BİNLERCE KİŞİYİ AĞIRLADI

Aslı Özdemir ve Nilüfer Batur ev sahipliğindeki “Best Gift Fest Alışveriş Balosu” Çırağan Palace Kempinski’de binlerce kişiyi ağırladı.  Aston Martin Residences ana sponsorluğunda ve Adnan Bostan Furniture’in katkısıyla Sevgililer Günü’ne özel gerçekleşen alışveriş balosu, birçok ilklerle birlikte renkli şovlarıyla da güne damgasını vurdu.

Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın Boğaziçi Üniversitesi Toplum Gönüllüleri Topluluğu tarafından yürütülen “İlmek İlmek Projesi”nin desteklendiği bu özel günde 100’ü aşkın marka stantlarıyla birbirinden güzel ürünleri ziyaretçilerin beğenisine sundu. Alışveriş balosuna Yada Sushi’nin ikramları lezzet kattı. Ayrıca etkinlikte Tina Jewellery dünyada benzeri olmayan çok özel bir mercan kolyeyi ilk kez sergiledi. Houte Couture Rabia Yalçın da tamamı elde dokunan benzeri olmayan ipek kozasından tasarladığı gelinlikle dikkatleri üzerine çekti.

Best Gift Fest Alışveriş Balosu’na cemiyet ve magazin hayatından katılan isimler arasında, Zülal Tatlıcı, Adnan-Merve Bostan, Ayfer Toprak Karavan, Emel Ayaydın, Aslıhan Doğan, Ceylan Çapa, Esin Yağmurdereli, Burcu Şendir, Buket Taşdelen, Narin Akçelik, İnci Gazioğlu, Meral Tahincioğlu Peltekçi, Ebru Akel, Meltem Tahrancı, Elçin Dağlaroğlu, Esen Ziyal, Gonca Ergüven, Naz Elmas, Figen Babaoğlu, Öykü Karadeniz, Gizem Avcıer, Koray-Sibel Hatem gibi isimler vardı.