BUİKAD ‘İŞ YAŞAMINDA BAŞARILI KADIN’ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği tarafından gerçekleştirilen, ‘İş Yaşamında Başarılı Kadın 2018 Ödülleri’ düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

“İş Kadını ile Güçlü Bir Türkiye’ye Ulaşmak” vizyonuyla çıktığı yolda, kadının iş hayatındaki rolünün arttırılması için çalışan BUİKAD tarafından; iş dünyasında fark yaratan kadınların başarılarını gözler önüne sermek amacıyla yapılan ‘İş Yaşamında Başarılı Kadın Ödülleri’ 9.kez Dünya Kadınları Günü öncesinde gerçekleştirildi.  Mesut Yar’ın sunumu ile gerçekleşen, ‘İş Yaşamında Başarılı Kadın Ödülleri 2018: İnovasyon’ bu yıl 8 kategoride sahiplerine takdim edildi.

Bursa’da bir otelde gerçekleşen ödül töreni BUİKAD Başkanı İpek Yalçın’ın konuşması ile başladı. Yalçın,  ‘Bir BUİKAD markası haline gelen ve sürdürülebilirliği ile dikkat çeken 9. İş Yaşamında Başarılı Kadın ödül töreni ile amacımız;iş yaşamında kadının önemini vurgulamak, kamuoyunda dikkat çekmektir’ dedi. Gecenin sonunda tüm ödül alanlar ve gecede emeği geçen herkes sahneye çıkarak hatıra pozu verdi.

 

TEILEN