ÇABA ÜYELERİNİ BULUŞTURAN FİLM GÖSTERİMİ

Başrollerini Demet Akbağ ve Zafer Algöz’ün paylaştığı Görevimiz Tatil filminin özel gösterimi önceki gün ÇABA Derneği için düzenlendi. Tüm geliri Elazığ’da inşaatı devam eden ÇABA İlkokulu’na aktarılan etkinliği, filmin oyuncularından Demet Akbağ ile birlikte sanat ve iş dünyasının önemli isimleri izledi.

Toplumun ihtiyaç duyulan her alanında gerçekleştirdiği yardım faaliyetleri ile 2004 yılından bugüne pek çok projeye imza atan ÇABA Derneği, sayıları binleri bulan gönüllülerinin desteğiyle gerçekleştirdiği etkinliklere ve sosyal sorumluluk konusunda farkındalık yaratmaya devam ediyor.

Başrollerini Demet Akbağ ve Zafer Algöz’ün paylaştığı bir aile komedisi olan Görevimiz Tatil filminin özel gösterimi ÇABA Derneği için önceki gün Vadistanbul Cinemaximum’da gerçekleşti. Demet Akbağ ve ÇABA Derneği yönetim kurulunun ev sahipliği yaptığı özel gösterime aralarında Çiğdem Kamer, Dilek Azaphan, Sibel Vatandost, Ergül Azaphan, Hayat Cengiz, Şenay Abacı Turgut, Sevil Ovul, Simay Uras, Sedef İybar ve Ayça Zehebi gibi isimlerin bulunduğu konuklar katılım gösterdi. Davetlilerin beğeni ve kahkahalarla izlediği filmin özel gösteriminden elde edilen gelir, Elazığ’da yapımına başlanan 16 derslikli ÇABA İlkokulu’nun inşaatına aktarılacak.

TEILEN