CAHİDE PALAZZO’DA DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

 

Yardımsever kişiliği ve projelere verdiği katkılarla bilinen sosyal yaşam dünyasının tanınmış isimlerinden Emine Çınar Gürbey, yeni yaşını Cahide Palazzo’da kutladı. Renkli görüntülerin yaşandığı gecede Emine hanımı yakın dostları bu anlamlı günde yalnız bırakmadı.

Bu güne dek bir çok sanatçının sahne aldığı ve sosyal yaşam hayatından bir çok ünlü ismin doğum günü davetlerini kutladığı Cahide Palazzo, geçtiğimiz günlerde Emine Çınar Gürbey’in doğum gününe ev sahipliği yaptı. Sosyal yaşam hayatından çok sayıda tanınmış simanın bir araya geldiği gecede Emine hanım, yeni yaşını dostlarıyla birlikte kutladı.

Gecede sahne alan Derya Bedavacı’nın şarkılarıyla coşkulu bir geceye imza atan davetliler, gecenin ilerleyen saatlerinde Emine Çınar Gürbey’in doğum gününü kutlama anında renkli görüntüler yaşadı. Hazırlanan doğum günü pastasını dostlarıyla birlikte dilek tutarak kesen Emine hanım, kendisini bu anlamlı günde yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür etti. Yeni yaşına girmenin mutluluğunu yaşayan Gürbey, gece boyunca dostlarıyla keyifli anlar yaşadı.