ÇIRAĞAN SARAYINDA MUTLULUĞA İMZA ATTILAR- ÇAĞLA BAYKAM-EFE BEZCİ

Çağla Baykam - Efe Bezci

Ankara iş dünyasının markası KAM Ankara Beton Sanayi A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Çağla Baykam ile BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, Çırağan Sarayı’nda düzenlenen rüya gibi bir düğün töreni ile dünya evine girdi.

İleri teknoloji ve üstün kalite anlayışıyla inşaat sektöründe gerçekleştirdiği projeleriyle 1980 yılından bu yana Türkiye’de çalışmalarıyla damga vuran KAM A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Baykam ile eşi Handan Baykam’ın kızları Çağla Baykam, geçtiğimiz günlerde düzenlenen görkemli bir düğün töreniyle yaşamını BESA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci ve eşi Kadriye Bezci’nin oğulları Efe Bezci ile birleştirdi.

Çırağan Sarayında gerçekleşen düğün törenine Ankara ve İstanbul’un iş, sosyal yaşam ve cemiyet hayatının seçkin simaları katıldı. Renkli görüntülerin ev sahipliğinde gerçekleşen düğün töreninde konuklar Çağla Baykam ve Efe Bezci’nin mutluluklarına ortak oldular. Rüya gibi gerçekleşen düğünün töreninde çiftin şahitliklerini ise çiftin anneleri üstlendi. Nikah töreni sonrasında Golden Gate’te düzenlenen kokteyle geçen davetliler, burada verilen yemek eşliğinde Lara ve Enbe Orkestrası’nın seslendirdiği romantik şarkıyla davetin açılış dansını gerçekleştirdi. Töreninde Çağla Hanım’ın düğün gelinliği Yıldırım Mayruk, after party gelinliği Raşid Bağzıbağlı imzası taşırken, damadın kıyafet markasını ise Derviş Bağzıbağlı adı taşıyordu.

Çağla Baykam ve Efe Bezci’nin düğününün gerçekleştirildiği Çırağan Sarayı’nın muhteşem boğaz manzaralı Balo salonu büyülü havası ile şık bir salon düğününe dönüştü. Düğünde, elegan ve şık bir atmosfer yaratıldı. Romantik bol ayna ve kristal avizelerle buluşan nikah alanında da çiftin davetiyelerinde de kullanılan tek gül konsepti kullanıldı. Düğün töreni sonrasında çift, balayını geçirmek için Meksika’nın Cancun ve Tulum ile MiamiKey West’i tercih etti.

 

 

TEILEN