DAHA SAĞLIKLI BİR YAŞAM İÇİN BÜYÜK BULUŞMA

Ehud Abrahamson-Mine Kalpakçıoğlu

İstanbul cemiyet ve iş dünyasını sanattan mola alarak sağlıkla ilgili çok özel bir davete katıldı.

Abrahamson metodu kurucusu Ehud Abrahamson ile tanışmak için Abrahamson merkezine gelen misafirler dünyanın en önemli madde bağımlılık bıraktırma uzmanının metotlarıyla ilgili sohbet edip bilgi aldılar.

Abrahamson Merkez’inde geçtiğimiz günlerde gerçekleşen kokteyl daha sağlıklı bir yaşam için dünyanın 13 ülkesinde uygulanan Abbrahmson metodunu merak edenleri bir araya getirdi.  Önemli diyetisyenlerin de yer aldığı davette katılanlar sigara, alkol, şeker, glüten ve zararlı karbonhidratlar gibi sağlığımızı etkileyen maddelerden çok kısa zamanda nasıl kurtulabileceklerini öğrendi.

Ehud Abrahamson,  gelenlerle ayrı ayrı ilgilenip, tek bir seansta  %90 başarı gösteren bu metotla birçok kötü alışkanlıklardan nasıl vazgeçilebileceklerinin bilgisini verdi. Kendi geliştirdiği ve uyguladığı metodu uzak doğunun Bio Enerji, refleksoloji metotlarıyla batının metotlarını nasıl harmanladığını anlattı. Kendini bu konuya adamış olan Abrahamson bunun insan psikolojisindeki etkisini anlamak ve bu zararlı maddeleri kullananlara daha da yardımcı olabilmek için psikoloji dalında da eğitim almıştır.

Dünyada 36 senedir uygulanan bu metot sadece Türkiye’de son 6 sene içinde binlerce kişiye yardım etmiş ve onların sağlıklarını geri kazanmalarını sağlamıştır. Bu nedenle Abrahamson metodu uygulayanların sayısı gün geçtikçe artıyor.

TEILEN