D’SHE KADINLARININ “KADINLAR GÜNÜ” BULUŞMASI

İstinyePark, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde, Kadın Platformu D’She ile iş birliği yaparak konusunda birer başarı sembolü haline gelmiş kadınların deneyimlerini AVM ziyaretçileri ile paylaştı. Tuvana Büyükçınar Demir, Revna Demirören, Funda Karayel, Dilara Tahincioğlu Sel, Cansen Yeni Kut, Nevşah Karamehmet, Dilek Avşar ve Sibel Büyükçınar’ın katıldığı sohbet programının moderatörlüğünü platformun kurucusu Sitare Kalyoncuoğlu üstlendi.   

İstinyePark, Dünya Kadınlar Günü’nü ana etkinlik alanında konusunda birer başarı sembolü olan kadınların katıldığı sohbet programının ardından Le Petite Maison’da verilen davet ile kutladı. Kadın Platformu D’She iş birliğiyle düzenlenen etkinlik, kadınlar tarafından yoğun bir ilgi ile karşılandı.

Yaklaşık 250 ziyaretçinin izlediği programda, Tuvana Büyükçınar Demir “Kendi Bedenine Göre Stilini Yaratanlar”, Cansen Yeni Kut “Kadın Her Yaşta Nasıl Güzel Olur?” Dilara Tahincioğlu Sel “Kadınların En Özel Anlarına Değer Katmak”, Funda Karayel “Kadının Toplumdaki Yeri”, Nevşah Karamehmet “Sağlıklı Ruh ve Beden Bütünlüğü İçin Nefesin Önemi”, Revna Demirören “Kadının Sosyal Sorumluluktaki Rolü ve Değeri”, Dilek Avşar “Kadın Her Yaşta Hayal Ettiği Bedene Sahip Olabilir mi?” ve Sibel Büyükçınar “Sağlıklı Bir Beden İçin Coaching” konularında konuşma yaptılar. Sitare Kalyoncuoğlu’nun moderatörlüğünde gerçekleşen etkinlik sonrası Le Petite Maison’da konuşmacılar ve sosyal yaşam dünyasının ünlü isimlerinin katıldığı bir davet verildi.