ESTETİK MERKEZİ AÇILIŞI ÜNLÜ İSİMLERİ BİR ARAYA GETİRDİ

Nişantaşı’nı taçlandırmaya gelen bir estetik merkezi iş, sanat ve cemiyet dünyasından isimlerin katılımıyla açılış davetini gerçekleştirdi.

Estetik ve güzelliğin önemi hem kadınlar hem de erkekler için günden güne artıyor. Doğru ve kişiye uygun uygulamalar ise işin kilit noktası. Bu hassasiyet ile yola çıkan ve Türkiye’de estetik konusunda birçok ilke imza atacak olan bir estetik merkezi Nişantaşı’nda bünyesinde yer alan profesyonel kadrosuyla hizmet vermeye başladı.

Cemiyet dünyasının tanınmış isimlerinden Gülay Kamaz’ın davetiyle gerçekleşen açılışa aralarında Monik İpekel, Gül Ergi, Neşe Gönül, Hande Sezer Pekcan, Zeynephan Oğuz, Nalan Aksoy, Serap Sarı, Sedefhan Oğuz, Meltem Bilgin, Dilara Koçak, Uğurkan Erez, Cenk Torun, Ece Kıral ve Sevgi Toprak gibi bir çok isim katıldı. Ev sahipliğini estetik merkezinin İşletme Müdürü Çiğdem Süzer ve Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Işık’ın yaptığı davette Çiğdem Süzer, kendisini yalnız bırakmayan dostlarıyla özel olarak ilgilenerek merkezdeki uygulama ve bakımlarla ilgili bilgileri paylaştı.

Üstün Teknoloji ve Tecrübe

Açılışta estetik sektörünün önde gelen isimlerinden Saliha Sönmezateş’de misafirler ile güzellik ipuçları ve tüyolarını paylaştı. Botoks, dolgu, mezoterapi, gençlik aşıları ve çok dahaz fazlasını içeren medikal estetik uygulamaları ile birlikte plastik cerrahi ve cilt bakımı gibi geniş bir yelpazede hizmet verecek olan estetik merkezinde tüm dünyada kullanılan ünlü uygulamalar Scarlet S ve hydrafacial gibi üstün teknoloji cihazları da yenilenmek isteyenleri bekliyor.

TEILEN