GELECEĞİN ÇOCUKLARINA “NEFES” OLAN BİZİM ÇOCUKLAR DERNEĞİ 2019 YILININ İLK YEMEĞİNİ DÜZENLEDİ

Maddi imkansızlık yaşayan ailelerin çocuklarının anaokulu eğitimi almalarını sağlamak ve minikler emin ellerde olmakla beraber annelerine de iş istihdamı sağlamak amacıyla kurulan ve gerçekleştirdikleri projelerle adından sözettiren Bizim Çocuklarımız Derneği, 2019 yılının  ilk yemeğini geçtiğimiz günlerde Nişantaşı Develi Restoranda düzenledi. 

Bizim Çocuklarımız Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sinem Nefesoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen yemeğe, sosyal yaşam hayatının tanınmış simalarının yanı sıra iş ve sanat dünyasından çok sayıda davetli katıldı. Gazeteci-Yazar Kürşat Başar’ın da yemekte davetlilere kitaplarını imzaladığı davette Başkan Sinem Nefesoğlu, yemeğe katılan herkese teşekkür etti.

Tüm gelirin derneğe bağışlandığını belirten Nefesoğlu, çalışmalarının devam edeceğini ve inşaatı devam eden üçüncü okullarının hızla tamamlandığını dile getirdi. Başta Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un eşi Pervin Ersoy ve çok sayıda davetlinin bir araya geldiği yemekte Sinem Nefesoğlu, katkılarından dolayı Nuri Develi ve Gazeteci-Yazar Kürşat Başar’a teşekkür plaketi verdi.

 

TEILEN