HASBAHÇE DERNEĞİ “HERŞEY EĞİTİM İÇİN” KERMESİ DÜZENLEDİ

Hasbahçe Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nin burs verdiği öğrenciler için düzenlediği geleneksel bahar kermesi geniş katılımla yapıldı.

Türkan Zorlu’nun önderliğinde Bursa’nın yardımsever kadınlarının el ele vermesiyle kurulan Hasbahçe Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nin geleneksel bahar kermesi yapıldı. Burs verdikleri öğrencilerin eğitimine katkı sağlamak adına dernek tarafından düzenlenen bahar kermesine çok sayıda marka stant kurarak destek oldu.

Kozmetikten aksesuara, ev tekstilinden modaya ve daha bir çok firmanın yer aldığı kermese ilgi büyük oldu. Gün boyunca Bursalıların ziyaret ettiği kermeste ayrıca kısa bir defile düzenlendi. Kermeste kısa bir konuşma yapan Hasbahçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Nagehan Akdemir “Gerek kermesimizde stant açarak gerekse buraya gelerek bizi ziyaret eden tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Geliri burs verdiğimiz öğrencilerimizin eğitim masraflarına aktarılacak olan organizasyonda güzel bir dayanışma örneği sergilenmesinde emeği geçen herkesi kutluyorum” dedi.

 

TEILEN