KAHVECİ HACIBABA HİZMETE GİRDİ

Bursa’nın önde gelen firmalarından Gürsel Grup, çatısı altında bir çok alanda barındırdığı firmalarına bir yenisini eklediği Kahveci Hacıbaba’nın açılışı geçtiğimiz günlerde ParkOra AVM’de hizmete girdi. Siyaset, iş ve sosyal yaşam dünyasının seçkin isimlerini bir araya getiren açılış, renkli görüntülere ev sahipliği yaptı.

Gürsel Grup çatısı altında sırasıyla Otomotiv, Motosiklet, Sonax ve Aksesuar, Aşorka çatısı altında ise Kamera Güvenlik Sistemleri, Diafon Sistemleri, İç ve Dış Aydınlatma Sistemleri, Kablo Grubu, Akıllı Ev&Alarm Sistemleri, EGLO Aydınlatma gibi bir çok alanda firmanın arasına Kahveci Hacıbaba’da girdi. Geçtiğimiz günlerde ParkOra AVM’de hizmete giren Kahveci Hacıbaba’nın açılışı, siyaset, iş dünyası ve cemiyet hayatının seçkin simaları katıldı.

Renkli görüntülerin ev sahipliğinde gerçekleşen açılışa ev sahipliği Yönetim Kurulu Başkanı Girol Kalaycı ve eşi Ayşe Kalaycı, Yönetim Kurulu Üyeleri Aşkın Kalaycı, Orkun Kalaycı ve Kadir Kalaycı ile Aşorka, Gürsel ve Gürka Grup Genel Müdürü Yıldırım Çağlar yaptı. Açılışa katılan davetlilerle yakından ilgilenen Girol Bey, bir çok alanda faaliyet gösteren firmalarının arasına Kahveci Hacıbaba’yı da kattıklarından dolayı mutlu olduklarını belirtti.

Nezih ortamı ve farklı konsepti ile büyük beğeni toplayan Kahveci Hacıbaba’nın açılışını Kahveci Hacıbaba Yönetim Kurulu Başkanı Hüsamettin Karaman, Kahveci Hacıbaba Yönetim Kurulu üyesi Mevlit Ali Kesimal, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zehra Sönmez, Ak Parti Bursa İl Başkan Yardımcıları Ali Mersin ile Oktay Çiçek, Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Naci Kale ve Adil Kayaoğlu ile Ak Parti Bursa İl Kadın Kolları Başkanı Gülten Kapıcıoğlu gerçekleştirdi.

Açılış sonrasında Kahveci Hacıbaba’yı gezen davetliler, Girol Kalaycı’dan bilgiler aldılar. İş hayatının ve atılımların konuşulduğu yemekte davetliler, Bursa’ya böyle nezih bir mekanın kazandırılmasından dolayı emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

 

 

TEILEN