LONGINES TOPKAPI KUPASI HEYECANI GERÇEKLEŞEN DAVETLE DUYURULDU

Beyhan Bağış, Saffet Emre Tonguç, Özlem Kıroğlu Geylan, Nicolas Kipper

Longines Topkapı Kupası heyecanı ve Anatoli markasının Longines Topkapı Kupası’nın onuruna tasarladığı özel fincan koleksiyonu, ünlü Seyahat Yazarı ve Tarihçi Saffet Emre Tonguç’un katkılarıyla, The Ritz-Carlton İstanbul’da düzenlenen keyifli bir davet ile tanıttı.

Longines Marka Direktörü Özlem Kıroğlu Geylan ev sahipliğinde düzenlenen davete  iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından ünlü isimleri büyük ilgi gösterdi. Davette Anatoli markasının Longines Topkapı Kupası anısına özel tasarladığı fincan koleksiyonu tanıtıldı. Anatoli Markasının Kurucusu Beyhan Bağış’a davet esnasında ünlü Seyahat Yazarı ve Tarihçi Saffet Emre Tonguç, Cumhuriyet dönemi at yarışları tarihçesi ve Longines’in bu spor dalına olan katkılarını anlatarak eşlik etti.

Anatoli tarafından tasarlanan Longines Topkapı Kupası özel fincanlarından elde edilen gelirlerin bir kısmının ise İstanbul Atlı Spor Kulübü Derneği’nin engelli çocukların tedavisinde destekleyici rol oynayan atla terapi birimine bağışlanacağı açıklandı. Oylum Talu’nun sunuculuğunu yaptığı keyifli davet esnasında, Longines Marka Direktörü Özlem Kıroğlu Geylan da söz alarak marka dostlarına teşekkür plaketi sundu.

 

TEILEN