MİMARLIK FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİ MOODBOARD İÇİN NEZİH BAĞCI’DA BULUŞTU

Bursa Archifest, mimarlık öğrencilerine düzenlenen Moodboard yarışmasına da ev sahipliği yapıyor. Alman dekorasyon devi JAB Anstoetz önderliğinde gerçekleşecek yarışma Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakultesi öğrencileri ile atölye konseptinde Nezih Bağcı Showroom’unda başladı.

Yarışma için başvuran 40 öğrencinin bir araya geldiği buluşmada öğrenciler ofis, konut ve otel konseptlerinde JAB ürünleri ile en iyi tasarımı gerçekleştirmek için kolları sıvadı. JAB’ın Bursa Bayisi Nezih Bağcı Dekorasyon’da bir araya gelen öğrenciler hazırlayacakları moodboardlar için ürün seçimi yaptılar.

JAB Türkiye koordinatörü Oktay Karabaşoğlu ve Nezih Bağcı’nın JAB’ın ürünleri hakkında yarışmacılara bilgi verdiği buluşma keyifli anlara sahne oldu. Öğrenciler binlerce ürün arasında seçim yapmakta zorlanırken aynı zamanda JAB’ın birbirinden güzel ürünlerini tanıma fırsatı buldular. 28 Kasım Çarşamba Podyumpark’ta gerçekleşecek Bursa Archifest’te sergiye çıkacak olan moodboardlardan ilk kazanan grup Almanya’ya gidecek. Diğer iki grup ise YEM kitabevinden hediye çekleri ile ödüllendirilecek.