MUTLULUK SİZLERİ “KORUSU”N

Bursa’nın tanınmış simalarından Korusu Yönetim Kurulu Üyesi Kıvanç Cakalıoğlu ile yine kentimizin tanınmış avukatlarından Kübra Baskın, geçtiğimiz günlerde düzenlenen görkemli bir düğün töreniyle evlendi.

Türkiye’nin en büyük doğal kaynak suyu üreten kurumlardan biri olan Korusu firmasının Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Cakalıoğlu ile eşi Nesrin Cakalıoğlu’nun çocukları olan iş insanı ve Korusu Yönetim Kurulu Üyesi Kıvanç Cakalıoğlu, geçtiğimiz günlerde düzenlenen düğün töreniyle yaşamını Reyhan& Turgut Baskın çiftinin avukat olan kızları Kübra Baskın ile evlenerek dünya evine girdi.

Çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı düğün töreninde Cakalıoğlu ve Baskın aileleri davetlileri kapıda karşılayarak örnek bir ev sahipliğine imza attılar. Organizasyonun eksiksiz hazırlandığı düğün töreninde çiçeği burnunda çiftin mutlulukları dikkat çekti.

Birbirlerine olan uyumlarıyla beğeni toplayan Kübra & Kıvanç Cakalıoğlu çifti, nikahın yapılacağı alana davetlilerin alkışları arasında geldi. Heyecanın arttığı nikah töreninde çiftin nikah şahitliklerini TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuşoğlu, Ak Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin ile yine Ak Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç üstlendi. Nikah defterine evlilik imzalarını atarak bir ömür mutluluğa “Evet” diyen çift, daha sonra gecenin ilk açılış dansını gerçekleştirdiler.

Dansın ardından masları dolaşarak tebrikleri kabul eden Kübra & Kıvanç Cakalıoğlu çifti, konuklarla gecenin anısına hatıra fotoğrafı da çektirmeyi ihmal etmediler. Renkli görüntülerin ev sahipliğinde gecenin ilerleyen saatlerine dek devam eden düğün töreni sonrasında çift balayını geçirmek üzere Bali’nin yolunu tuttular.

Haberin devamı Mart sayımızda Belle Magazin Dergisinde…

TEILEN