PRADA, BODRUM’DAKİ YENİ MAĞAZASININ AÇILIŞINI ÖZEL BİR DAVETLE KUTLADI

Arzu Sabancı-Elif İnci Aras-Melis Ağazat-Sibil Çetinkaya-Yonca Çallı

Prada, Bodrum’daki yeni mağazasının açılışını, Türk rivierasının en özel lokasyonlarından Villa Maçakızı’nda gerçekleştirdiği bir davetle kutladı

Bodrum’un en prestijli lokasyonlarından olan Yalıkavak Marina, Bodrum’da yer alan yeni Prada mağazası, erkek ve kadın hazır giyim koleksiyonları, aksesuar, ayakkabı, çanta ve daha fazlasına ev sahipliği yapıyor. Mağazanın arkadan aydınlatmalı orijinal cephesi,  geniş giriş holünü ve büyük vitrinleri çerçeveleyerek renklerden ve canlı atmosferlerden ilham alan özgün bir ortamı ortaya çıkarıyor.

Fildişi ve yeşil çizgili bir halı ve aynı grafiğe sahip duvarların yer aldığı mağaza, girişte konumlanan ve yeşil metal bir gövde üzerindeki dallarda sergilenen farklı renk, materyal ve modelde Prada şapkaların oluşturduğu ağaç siluetiyle, tropik bir orman duygusu yaratıyor. Yüzeyler sıralı, zıt renklerde birbirini izleyen şeritlere sahipken, neon tabela Prada üçgen logosunun yeni ve ikonik yorumu, kentsel referanslarla dönüştürülmüş doğal bir ortamdan unsurları bir araya getiriyor..

Mağazada sergilenen özel koleksiyonun bir parçası olan renkli şeritler ise mağazaya enerji ve yaz havası katıyor. Davete katılan isimler arasında, influencer Caro Daur, Burak Deniz, İbrahim Çelikkol, Birce Akalay, Melisa Şenolsun, Arzu Sabancı, Yasemin Öğün, Seçkin Pirim, Gamze – Nedim Keçeli, Sibel – Ferruh Karakaşlı, Dila Tarkan, Buse Terim gibi moda, sanat ve cemiyet hayatından isimler yer alırken, konuklar DJ Nazlı Var’ın performansıyla Prada’nın Bodrum’daki yeni mağazasının açılışını kutladı.

 

TEILEN