SEBA İNŞAAT 25.YILINI KUTLADI

İmza attığı prestijli projeler ile inşaat ve gayrimenkul sektörünün önemli firmalarından biri olan Seba İnşaat, 25. yılını görkemli bir davetle kutladı. Bodrum’daki son projesi Seba Küçükbük Evleri ve Seba Residence’in beach kısmında düzenlenen davete iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının ünlü isimleri katılım sağladı. Seba İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Engin Keçeli’nin ev sahipliğinde gerçekleşen davette Keçeli ailesinin tüm üyeleri hazır bulundu.

İstanbul ve Bodrum’da binlerce konut, yüzlerce metrekare ofis alanı ve iş merkezi projesine imza atan Seba İnşaat’ın 25. kuruluş yıldönümü kutlandı. Seba İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Engin Keçeli’nin ev sahipliğinde düzenlenen davete çok sayıda seçkin sima katıldı.

Etkinlik, Gündoğan Küçükbük’te Seba Küçükbük Evleri ve Seba Residence’in beach kısmında düzenlendi. Renkli görüntülerin yaşandığı buluşmada iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının ünlü isimleri bir araya geldi. Bu özel davetin onur konuğu ise Seba İnşaat’ın kurucusu Orhan Keçeli oldu.

Aynı zamanda bayramın ilk günlerine denk gelen bu özel buluşmaya katılan isimler arasında Onursal Başkan Orhan Keçeli, Ali Şen, Hakan Ateş, Akın Kozanoğlu, Revna Demirören, Başak Çağlar, Ender-Benan Saraç, Recep-Ayten Tanrıverdi, Nedim-Gamze Keçeli, Emre-Burcu Ziyal, Salih-Medine Ceylan, Rasim-Hülya Zaimoğlu, Ozan-Bahar Şer, Sibel-Ercan Kerimoğlu, Suzan-Osman Acar, Zehra-Emre Işık, Mehmet-Hanife Akdağ, Mithat-Çiğdem Erdem, Numan-Arzu Ceyhan, Burak-Gülin Karabacak, Burak-Nil Uyguner ve Serkan-Begüm Öke gibi isimler vardı.

 

 

TEILEN