YÜKSEL AİLESİNDEN BİR GÜNDE İKİ FARKLI PARTİ

Bursa iş dünyasının tanınmış yatırımcı ve iş adamlarından Serdar Yüksel ve zarif eşi Zuhal Hanım, yeni yaşlarına giren yakışıklı çocukları Kürşat ve Yaman için muhteşem bir doğum günü partisi düzenlediler. Bademli’de bir mekanda gerçekleşen partiye çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Zuhal & Serdar Yüksel çiftinin çocukları için gerçekleştirdiği doğum günü partisine Bursa cemiyet hayatının seçkin simaları katıldı.  Organizasyonun eksiksiz hazırlandığı davete ev sahipliği yapan Zuhal hanım, konuklarını kapıda karşılayarak örnek bir misafirperverliğe imza attı. Kürşat ve Yaman’ın arkadaşları kendileri için oyun alanında oyunlar oynayarak keyifli dakikalar yaşarken, bu muhteşem doğumgününe katılan misafirler ise doğum günü kahramanlarının hediyelerini annelerine teslim etti.

Renkli görüntülerin yaşandığı doğum günü partisine katılanların şıklıkları dikkat çekerken, davetin ev sahibi olan Zuhal hanım ise parti için tercih ettiği kıyafetle herkesin beğenisin kazandı.  Yenilen yemekle birlikte sohbet etme fırsatı bulan davetliler, partinin kahramanları Kürşat ve Yaman ile yakından ilgilendiler.  Çocuklar için partinin en eğlenceli tarafı sihirbaz Apturi’nin gösteri anıydı. Çocukların büyük ilgi ile izlediği Apturi’nin gösterisi küçükleri eğlendirirken büyük beğeni topladı.

Sıra doğum günü pastasını kesme zamanına gelince davetin heyecanı bir kat daha arttı. Kürşat ve Yaman, kendileri için hazırlanan Optimus Prime ve Bumblebee isimli pastaları  anne ve babaları ile birlikte alkışlar eşliğinde kestiler. Çocuklarının yeni yaşlarına girmenin mutluluğunu yaşayan Zuhal & Serdar Yüksel çifti, partiye katılarak kendilerini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür ettiler.

Arkadaşlarından Zuhal Hanım’a sürpriz

Yüksel ailesi partinin bittiğini sandığı anda Zuhal Hanım’ın arkadaşları yeni bir pasta sürprizi gerçekleştirdi. Partiye katılan davetliler, yeni yaşına giren Zuhal Hanıma sürpriz yaparak doğum gününü kutladılar. Bu sürpriz karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Zuhal Yüksel, arıyla birlikte kutladı.

PARTİNİN FİNALİ

ZUHAL HANIMIN DOĞUM GÜNÜ İLE BİTTİ  

Gündüz çocuklarının muhteşem doğum gününe ev sahipliği yapan Zuhal hanım’ı gece de bir sürpriz bekliyordu. Eşi Serdar bey, yakın dostlarıyla bir mekanda düzenlediği yemekte bir araya gelerek eşi Zuhal Hanım’ın doğum gününü kutladı. Ard arda yaşanan sürpriz karşısında mutlulukları gözlerinden okunan Zuhal hanım, kendisi için hazırlanan doğum günü pastası üzerindeki yanan mumları dilek tutarak söndürdü. Zuhal hanım, sürpriz parti için eşi Serdar beye ve kendisini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür etti.