ZUBİZU YILBAŞI ALIŞVERİŞ GÜNLERİ’NİN İLK GÜNÜNDE ÜNLÜLER GEÇİDİ

Her yıl artan ziyaretçi sayısıyla yılın en önemli alışveriş etkinliği haline gelen, birbirinden seçkin tasarımcılara ve butik Türk markalarına ev sahipliği yapan ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ilk gününde alışveriş severlerin yoğun ilgisiyle karşılandı.

Yılbaşı döneminin heyecanla beklenen alışveriş etkinliği ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ ilk gününde ünlü isimlerin de ilgi odağı oldu. Bu yıl 6’ıncısı gerçekleşen ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ne; Siren Ertan, Tülin Şahin, Ayşe Kucuroğlu, Burcu Şendir, Nergis Kumbasar ve Sibel Bilgiç gibi ünlü isimler katılım gösterdi.

Vodafone ve American Express Card’ın ana sponsorluğu ile Avon,Lindt ve Vestel’in co-sponsorluğunda;Antur organizasyonuyla Volkswagen Arena’da gerçekleşen etkinliğe Billur Saatçi, Sitare Kalyoncuoğlu, Ebru Akel, Fulya Gündoğdu, Ayfer Toprak ve Seda Ulusun gibi isimler kendi markalarının stantlarıyla katıldı.

Alışveriş ile eğlence ile birleşti

ZUBİZU kullanıcıları gün boyunca yaptıkları alışverişlerde American Express Card ve Vodafone ayrıcalıklarıyla birlikte yüzde 25’e varan indirimlerden faydalandı. Vestel, en yeni ürünleri ile gerçekleştirdiği workshopların yanı sıra Mix&Go ile smoothie tadımı gerçekleştirdi. En çok sevilen ürünleriyle etkinlikte yer alan Avon, Melis İlkkılıç eşliğinde ziyaretçilere makyaj deneyimi yaşama fırsatı da sundu. Lindt’in çikolata ve WMF’in waffle tadımlarıyla lezzetlenen ‘ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’nde, Vogue dergisi editörleri de kendi önerilerini ‘Vogue Seçti’ etiketleriyle ziyaretçilerle paylaştı.

İkinci gün sürprizi: ‘İyilik Kolyeleri ve Ajandaları’

Etkinliğin ikinci gününde Ayşe Arman, hobi olarak başladığı, daha sonra kolektif bir iyilik hareketine dönüşen Sakajewa projesi ile yer alacak. Ayşe Arman, İyilik Kolyeleri’niToplum Gönüllüleri Vakfı, İyilik Ajandaları’nı da Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği yararına ziyaretçilerle buluşturacak.