ALİN BEBEK GELİYOR

Cemiyet hayatının genç ve sevilen isimlerinden Selinnaz Canik, önümüzdeki günlerde dünyaya gelecek olan bebeği Alin için Emel Kumova tarafından sürpriz baby shower partisi düzenlendi.

Bursa’da 06.07.2013 tarihinde muhteşem bir düğün töreni ile yaşamını iş insanı Murat Canik ile birleştiren Selinnaz Canik, anne oluyor. Davetliler arasında yer alan Emel Kumova, Alin bebeği kucağına almasına çok kısa bir süre kalan Selinnaz Canik’e sürpriz baby shower partisi düzenledi.

Renkli görüntülerin ev sahipliğinde gerçekleşen partide Selinnaz Canik, gerçekleşen sürpriz parti karşısında şaşkınlığını gizleyemezken duygusal anlar da yaşadı. Sürpriz baby shower partisinde Selinnaz hanımı bu özel günde yakın arkadaş ve dostları yalnız bırakmadı. Gün boyunca keyifli geçen etkinlikte bu özel anları yaşayan isimlerden biri de Murat Canik oldu. Mutlulukları gözlerinden okunan Selinnaz & Murat Canik çifti, misafirlerle yakından ilgilendiler. Davete katılan konuklar, Selinnaz Canik ile birlikte bol bol resim çektirerek bu anı ölümsüzleştirdiler. Selinnaz hanımı bu özel günde yalnız bırakmayan çok sayıda isimler arasında Emel Kumova, Gözde Arcan Yılmaz, Melike Epiri, Aslıhan Akiş, Gözde Kaplan, Ennur Çokgüçlü  gibi isimler de yer aldı.