ELİF İNCİ ARAS SÖMESTR TATİLİ İÇİN AİLESİYLE HAWAİİ’YE GİTTİ

Beykoz Üniversitesi Danışma Kurulu Üyesi ve Öğretim Görevlisi olan aynı zamanda Aras Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Elif İnci Aras, iş insanı eşi Aras Kargo Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Barış Baran Aras ile birlikte çocukları Atlas Celal Aras’ın sömestr tatiline girmesini fırsat bilerek soluğu Amerika’da aldılar.

Cemiyet dünyasının ünlü güzellerinden Elif İnci Aras, eşi Barış Baran Aras ve oğlu Atlas Celal Aras ile birlikte kısa bir tatil için tatilin ilk durağı olan Amerika’nın Los Angeles ve Beveryl Hills’e gitti. Burada yakın dostu Tülay Karadeniz ve Zeynep Ilıcalı ile bir araya gelen Elif hanım, tatilin devamı için dünyaca ünlü tatil bölgesi olan Hawaii’ye geçtiler.

Ailesiyle ve dostlarıyla birlikte tatilin keyfini çıkaran Elif İnci Aras, popüler tatil cenneti olarak bilinen Honolulu şehrine geçerek Aloha festivaline katıldı. Tülay Karadeniz, Zeynep Ilıcalı ve eşi ile festivalde keyifli anlar yaşayan Elif hanım, Hawaii kültürünün değerlerini dil, ilahi ve dans yoluyla eğitilmesi ile bilinen ve ilginç yerel kıyafetlerin öne çıktığı adaya özgün dans gösterisini izledi. Okyanusta aynı zamanda köpek balığı kafes dalışı yapan ve dünyanın en tehlikeli deniz canlılarını yakından görerek cesaretiyle dikkat çeken Elif hanım, tatilini sonlandırarak Türkiye’ye geri döndü.