BAŞARIM SENSİN DERNEĞİ’NDEN BODRUM’DA ANLAMLI DAVET “KADININ GÜCÜ” PANELİ

Başarım Sensin Derneği Üyeleri

Başarım Sensin Derneği, gönül çatısı altındaki üniversite öğrencilerinin eğitim burslarına katkı sağlamak amacıyla Bodrum Gündoğan’daki Casa Costa Hotel’de “ Kadının Gücü” temalı bir panel ve akşam yemeği düzenledi.

MCD Life Medya Başkanı ve yazar Esra Oflaz, Yeditepe Üniversitesi Başkan Danışmanı Prof. Dr. Sedefhan Oğuz, Beauty Omelette mağazalarının kurucusu Nur Bilen Yavuzer ve Kısmet By Milka marka kurucusu Milka Karaağaçlı’nın konuşmacı olarak katıldığı panelin moderatörlüğünü Ece Vahapoğlu üstlendi.

Etkinliğe ayrıca Özge Argüder Sander, Elif İnci Aras,  Ayşe Burcu Kaya, , Özle Sezer Özer, Sibel Kerimoğlu, Elgiz Çebi, Seda Vardar, Refika Güvensoy, Sengül Haşhaş, Mine Aksu, Işıl Güvensoy Barlık, Ebru Çarıkçılar, Serap Sarı , Yeşim Manav, Gülnaz Sezgin gibi iş, sanat ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri katıldı.

Başarım Sensin Derneği Başkanı Şule Argüder ve dernek yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliği yaptığı panelin ve daha sonrasında gerçekleşen akşam yemeğinin gelirinin özellikle derneğin bünyesinde burs alan Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Cerrahpaşa ve Çapa Tıp Fakültesi öğrencilerinin eğitim fonuna aktarılacağı belirtildi.

Kadının iş hayatında, sosyal hayatta, aile hayatında kısacası hayatın her alanında olan önemli varlığının ve gücünün vurgulandığı panel sonrası; Başarım Sensin Derneği Başkanı Şule Argüder, panele konuşmacı olarak katılan Esra Oflaz, Prof. Dr. Sedefhan Oğuz, Nur Bilen Yavuzer, Milka Karaağaçlı ve moderatör Ece Vahapoğlu’na çiçek vererek teşekkür etti. Dernek üyeleri ise sürpriz yaparak Başkan Şule Argüder’e böyle anlamlı bir geceye önderlik yaptığı için kadın dayanışması adına çiçek takdim ettiler.   İlerleyen saatlerde, davete katılan konuklar, gecenin karanlığında birer mum yakıp verilen burslarla geleceği aydınlatmanın mutluluğunu yaşadılar. Derneğin DJ performansı ile devam eden davetinde, konuklar geç saatlere kadar eğlenerek kadın olmanın gururunu paylaştılar.