İNGİLTERE’DEN SONRA TÜRKİYE’DE ZEYNEP KARTAL İMZASI

Ünlü tasarımcı Zeynep Kartal, Türkiye’deki ilk showroom’unu özel bir davetle Nişantaşı’nda açtı. Zeynep Kartal ve Züleyha Özgül’ün ev sahipliğinde gerçekleşen açılışta Kartal, çarpıcı bir defile de düzenleyerek yeni sezon koleksiyonunu görücüye çıkardı. Açılışa iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının ünlü isimlerini yanı sıra Ajda Pekkan ve dünyaca ünlü şarkıcı Jessica Sutta da katıldı.

Dünyaca ünlü tasarımcı Zeynep Kartal, İngiltere’den sonra Türkiye’deki ilk showroom’unu sosyal yaşam, iş ve sanat dünyasının önde gelen isimlerinin katılımıyla özel bir davetle Nişantaşı’nda açtı. Yurt dışında Türkiye’yi başarıyla temsil eden, Lady Gaga ve Cherly Cole gibi dünya yıldızlarının tercih ettiği Türk Tasarımcı Zeynep Kartal, Nişantaşı’ndaki showroom’unun kapılarını moda tutkunu kadınlar için araladı.

Zeynep Kartal ve Züleyha Özgül’ün ev sahipliğinde gerçekleşen açılışta Kartal, çarpıcı bir defile de düzenleyerek yeni sezon koleksiyonunu görücüye çıkardı. Ajda Pekkan da defilede yeni modelleri inceleyerek kadim dostu Zeynep Kartal’a destek verdi. Gerçekleşen defilede ayrıca dünyaca ünlü şarkıcı Jessica Sutta da açılışa özel olarak Amerika’dan gelerek katıldı ve defileyi izleyenleri adeta büyüledi.