KAAN SEKBAN “ÇABA” İÇİN SAHNEDE

Son dönemlerin popüler isimlerinden genç komedyen Kaan Sekban “Saçmalar” isimli gösterisini bu kez ÇABA Derneği için gerçekleştirdi. Tüm geliri Elazığ’da inşaatı devam eden ÇABA İlkokulu’na aktarılan gösteriyi sanat ve iş dünyasının önemli isimleri izledi.

Toplumun ihtiyaç duyulan her alanında gerçekleştirdiği yardım faaliyetleri ile 2004 yılından bugüne pek çok projeye imza atan ÇABA Derneği, sayıları binleri bulan gönüllülerinin desteğiyle gerçekleştirdiği etkinliklere ve sosyal sorumluluk konusunda farkındalık yaratmaya devam ediyor.

Uzun yıllar kurumsal hayatta beyaz yakalı bir çalışan olarak görev aldıktan sonra yurt dışında oyunculuk eğitimi alıp kurumsal hayata veda eden ve kısa sürede çok satanlar listesine giren Tebrikler Kovuldunuz kitabının yazarı Kaan Sekban, ünlü gösterisi “Saçmalar”ı bu kez ÇABA Derneği için sergiledi.

Gösteriyi keyifle izleyenler arasında Özlem Zehebi, Özlem Cankurtaran, Defne Samyeli, Ebru Ceylan, Eda Kosif, Sedef İybar, İpek Varol, Yosun Güreli, İsmet Alpagut, Mensure Özbek, Nesrin İlter, Sadettin Saran, Seval Ermiş, Sıla Öztürk, Balçiçek İlter gibi isimler yer aldı. Geceden elde edilecek gelir, Elazığ’da yapımına başlanan 16 derslikli ÇABA İlkokulu’nun inşaatına aktarılacak.