ÖZKARDAŞ AİLESİ TATİLLERİNİ VOYAGE TORBA’DA YAPTI

Ayşegül-Gökhan-Almıla Özkardaş

İnşaat sektörünün öncü firmalarından biri olan 16 İnşaat A.ş Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Özkardaş, eşi Ayşegül hanım ve biricik kızları Almıla ile birlikte yaz tatilini Bodrum Voyage Torba’da geçirdiler.

Son bir yılın yorgunluğunu atmak için soluğu Bodrum Voyage Torba’da alan Özkardaş ailesi, unutamayacakları bir tatil yaşadılar. Yeni proje temelleri atılmadan ailesiyle birlikte tatile çıktığını belirten Gökhan Bey, sürpriz projelere imza atacaklarını ve aile huzurunda yaşanılabilir konutlar inşaa edeceklerini söyledi.

Almıla’nın tatil keyfi

Tatile en çok sevinen isimlerden biri de şüphesiz Ayşegül & Gökhan Özkardaş çiftinin prensesi olan kızları Almıla. Daha küçücük yaşlarda mimarlığı hayatının felsefesi edinen ve geleceğin mimarı olma yolunda eğitimini gören Almıla, gün boyunca deniz ve havuzun keyfini yaşadı. Bodrum Voyage Torba’da düzenlenen aktivitelere katılarak gönlünce eğlenen Almıla Özkardaş, güzelliği ve şirinliği ile de tatilcilerin sevgi yumağı oldu. Anne ve babasını her zaman örnek aldığını söyleyen Almıla, anne ve babasının projelerine dikkatli baktığını ve fikirler edindiğini söylüyor.