TURHAN MİLDON VE BETÜL GÜRSOY SÖZLENDİ

Miller Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mert Mildon ile zarif eşi Fatoş Mildon’un çocukları Miller Holding Yönetim Kurulu üyesi Turhan Mildon, geçtiğimiz günlerde Betül Gürsoy ile sözlendi.

Miller Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mert Mildon ile cemiyet hayatının tanımmış isimlerinden Fatoş Mildon’un yakışıklı çocukları Mildon Holding Yönetim Kurulu üyesi Turhan Mildon, geçtiğimiz günlerde Gürsoy Yatırım Holding başkan yardımcısı Abdurrahman Gürsoy ve eşi Tuba Gürsoy’un kızları Betül Gürsoy ile sözlendi.

Aile arasında düzenlenen sade bir törenle sözlenen çiftin söz yüzüklerini ise Betül hanımın amcası Gürsoy Yatırım Holding Başkanı Hasan Gürsoy taktı. Söz yüzüklerinin takılmasıyla Turhan Mildon ile Betül Gürsoy’un mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Mutlu geçen söz merasimi sonrasında ailece fotoğraf çektiren Turhan ve Betül çifti, mutluluklarını sosyal medyada arkadaşlarıyla paylaştılar. Mildon ve Gürsoy aileleri yakın zamanda gerçekleşecek olan düğün hazırlıklarına başlarken, bizlerde Turhan Mildon ve Betül Gürsoy çiftine mutluluklar diliyoruz.