ÜNLÜ İSİMLER BÜYÜK BALIĞIN PEŞİNDE

Bu yıl 4’sü düzenlenen Most Bodrum Turnuvası, Yalıkavak Marina ev sahipliğinde gerçekleşti. Gerçekleşen turnuvada 34 büyük balık teknesi kıyasıya yarıştı.

Başhakemliğini Serdar Günseren’in gerçekleştirdiği turnuvanın sunuculuğunu  ise aynı zamanda yarışmacı Alp Kırşan yaptı. İki gün süren turnuvada iş dünyasından Turgut Konukoğlu ve ekibi, Adil Konukoğlu ve ekibi, Erkut Soyak, Sinan Kosif, Murat Aslan, Sinan Kuran, Can Okan, Alp Kırşan ve Kazım Ak gibi isimler balık rekorunu kırmak için mücadele ettiler.

Yarışmanın en büyük balığı 81,6 kg ile Kozlu Teknesi ekibi tarafından tutuldu. Turnuvanın birincisi  69,4 kg ile Baracuda Teknesi Erkut Soyak ve Murat Aslan’ın ekibi oldu. Turnuvanın ikinciliğini 57,6 kg ile Shamu Teknesi Sinan Kuran ve ekibi, üçüncülüğünü ise 45,8 kg ile Dromeas Teknesi Efe Kuyumcu ve ekibi aldı.

Heyecan dolu geçen ve dünyada oldukça popüler olan sportif balıkçılığın Türkiye’deki en önemli organizasyonu olarak öne çıkan Most Bodrum Turnuvası unutulmaz bir yarışmaya daha imza attı.

Ödül törenine katılan Cefi Kamhi, Sinan-Melda Kosif, Füsun Kuran,  Ayşe San, Süleyman Kosif, Asuman-Tahsin Tokgöz, Tuğba Develi, Sandra- Nino Erer, Nihal Doğan, Burak Hatipoğlu, Nastasia Jacober, Meral İkizler ve Eren-Çisem Baki gibi ünlü isimler de bu yıl tutulan balıkları görmeye geldiler.