YILIN EN ROMANTİK GÜNÜ KUTLANDI

Palandöken Dağı’nın eteklerinde doğayla iç içe bir ambiyans yaşatan Polat Palandöken, Sevgililer Günü’nü Big Chefs iş birliğiyle iki gün süren etkinlikle karşıladı.

Yenilenen ambiyansı ile unutulmaz bir Sevgililer Günü yaşatan etkinlik Polat Yönetim Kurulu’ndan Ceylan Sel Sohtorik ve Big Chefs Kurucu Başkanı Gamze Cizreli’nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Davetin ilk gününde ‘Big Love Party’ ‘de misafirler DJ Ogün Dalka ve Gamze Cizreli’nin özel oluşturdukları şarkı listesi ile unutulmaz anlar yaşadılar. Özel Big Chefs lezzetlerinin ve kokteyllerin eşliğinde gerçekleşen bu eğlenceli anların tadını davetliler güzel müziğin eşliğinde dans ederek çıkardı.

Sevgililer Günü sabahı ise karlar arasında ağaçların altında bir tür kar ayakkabısı olan hediklerle gerçekleştirilen yürüyüşle başladı. Bu keyifli yürüyüşten dönen davetlileri otelin dağ manzarasına karşı konumlanan Chalet’nin sıcak atmosferinde düzenlenen barbekü karşıladı. Etkinliğe Yelda-Hakan Tiftik, Beste-Mustafa Yurttaş, Alara Koçibey, Eren Morova, Seyhan Özdemir Sarper, Emine Kütük, Çiler Geçici, Yelda İpekli, Kathryn Jeanne Key, Elif Davdeviren, Özge Sarıkadılar, Tuvana Büyükçınar gibi isimler dağın romantik ruhuna tanıklık etti.