BALKANTÜRKSİAD DERNEĞİ’NDEN 2020’ye GÖRKEMLİ “MERHABA”

????????????????????????????????????

Bursa’nın n köklü derneklerinden b,iri olan ve kısa adı BALKANTÜRKSİAD olan Balkan Rumeli Sanayici ve İş İnsanları Derneği, yılın son toplantısını Deluxe Bursa’da yaptı.

Kurulduğu günden bu yana her yıl Türkiye ekonomisi için milyarca dolar katma değer üreten ve bir çok başarılı projelere imza atan Balkan ve Rumeli kökenli, Türk iş adamlarını aynı çatı altında toplamayı hedefleyen BALKANTÜRKSİAD’ın düzenlediği yılbaşı partisi renkli görüntülere sahne oldu. 2011 yılında kurulan BALKANTÜRKSİAD Başkanı Berat Tunakan yaptığı konuşmada “Bu yıl genç üyelerimizin de katılımıyla güçlendik. Geleceğin gençlerin olduğunu görüyor ve bunu çok önemsiyoruz.

BALKANTÜRKSİAD, ilk günden bu yana Bursa’nın, ülkemizin ve Balkanlar’ın ekonomik potansiyelinin güçlendirilmesi, Türkiye ve Balkanlar arasındaki ticari işbirliği olanaklarının geliştirilmesi ve sosyal – kültürel bağların güçlendirilmesi için çok önemli çalışmalara imza attı. Bütün üyelerimize bize destek verdikleri için çok teşekkür ediyorum” dedi. Konuşmanın ardından pasta kesildi ve sahneye Hande Dönmez çıktı. BALKANTÜRKSİAD üyeleri yılın son toplantısında 2020’ye erken merhaba dedi.

 

TEILEN