CEYLAN AİLESİNİN EN MUTLU GÜNÜ

İş dünyasının tanınmış simalarından iş insanı Erkut Ceylan ile zarif eşi Kozahan’da bulunan Merve Ceylan Butik mağazasının sahibi Merve Ceylan çiftinin oğulları Mete Ceylan, geçtiğimiz günlerde Almira Alluna havuz başında düzenlenen muhteşem bir sünnet töreni ile erkekliğe ilk adımı attı.

Bursa’nın tanınmış iş insanlarından Novel Yapı sahibi iş insanı Erkut Ceylan ile Kozahan’da bulunan Merve Ceylan butiğin sahibi Merve Ceylan çifti,  bu yıl TED birinci sınıfa gidecek olan oğulları Mete Ceylan için Almira Otel havuz başında dillere destan bir davet düzenlediler.

Organizasyonun eksiksiz hazırlandığı bu muhteşem düğün davetinde çocuklar için küçük bir oyun parkına çevirirken davetliler için ise havuz başında muhteşem bir yemek ve müzik ziyafeti ile unutulmaz bir gece yaşattılar. Küçük Mete Ceylan düğününde arkadaşlarıyla keyifli oyunlar oynarken, Merve – Erkut Ceylan çifti ise davetlileri kapıda karşılayarak örnek bir misafirperverliğe imza attılar.

Düğün törenine iş dünyası ve sosyal yaşam hayatının tanınmış isimleri Merve – Erkut Ceylan  çiftini bu mutlu gününde yalnız bırakmadılar. Davetlilerin alkışları arasında düğünün yapılacağı havuz başına gelen Ceylan ailesi, bu özel düğün töreninde kendilerini yalnız bırakmayan tüm davetlilere teşekkür ettiler.

Yenilen yemeğin ardından gecede sahne alan şarkıcı Taner, seslendirdiği birbirinden hareketli şarkılarla davetlilere unutamayacakları bir müzik şöleni yaşattı. Gece boyunca Taner’in şarkılarına pistte danslarıyla eşlik eden davetliler, gecenin sonunda muhteşem bir düğüne ev sahipliği yapan Merve – Erkut Ceylan çiftine teşekkür ettiler. Gecede sünnet çocuğunun annesi Merve Hanım’ın şıklığı ve zarafeti dikkat çekti.