ÜNLÜ SİMALAR ‘ARZU CAN’ İÇİN SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ DÜZENLEDİ

Arzu Can

 

İyi insanlar toplumun gerçek zenginliğidir” demiş ünlü düşünür Victor Hugo. İşte bu söz, iyi insan olmasının yanında yüreğinin güzelliğiyle de her zaman çevresindekilerden saygınlığı ve sevgisini kazanmış, mükemmel bir kalbe sahip olan isim Arzu Can. İş kadını olmasının yanında aynı zamanda 3 çocuk annesi ve iş insanı eşi Aziz Can’ın her zaman sağ kolu olan Arzu hanıma geçtiğimiz günlerde yakın dostları sürpriz bir doğum günü daveti düzenlediler.

Yardımsever kişiliği, projelere verdiği destekleri, her zaman mütevazılığı ve hanımefendiliği ile bilinen ekonomiye yön veren iş insanı Aziz Can’ın zarif eşi Arzu Can’a geçtiğimiz günlerde sürpriz bir doğum günü etkinliği düzenlendi. Organizasyonunu Ludy Event markasının sahibi Fevziye Tustaş’ın yaptığı doğum günü Ataköy Sheraton Otel’de gerçekleşti.

Bu sürpriz karşısında mutluluğu yüzüne yansıyan ve kendisine bu sürpriz organizasyonu hazırlayan dostlarına sarılarak teşekkür eden Arzu Hanım, davet boyunca keyifli anlar yaşadı. Hayatının en güzel günlerinden biri olan doğum gününde kendisini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür eden Arzu Can, duygusallıkla mutluluğu bir arada yaşadı. Özel olarak hazırlanan doğum günü pastasını dilek tutarak kesen Arzu hanım, tebrikleri kabul etti. Doğum günü davetine katılan ve şıklıklarıyla dikkat çeken cemiyet hayatının ünlü isimleri, Arzu Can’ı tebrik ederek yeni yaş dileklerini ilettiler. Arzu hanımı bu anlamlı günde yalnız bırakmayan davetliler arasında Beste Can Bozkuş, Türkan Kıran, Nurhayat Oktay, Sevda Türküsev, Zeynep Albayrak, Türkan Şerbetçi, Melek Kalkavan, Gülperi Bayraktar, Eda Erdoğan gibi isimler yer aldı.