KİŞİYE ÖZEL TASARIMLAR LEVI’S TAILOR SHOP İLE PANORA’DA

Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi, bünyesinde barındırdığı birçok seçkin markasıyla misafirlerine özel tasarımlara ev sahipliği yapmaya tüm enerjisiyle devam ediyor. Levi’s yeni ve hatta mevcut ürünleri özelleştirmek için özgün tasarım tutkunlarını Panora’ya bekliyor.

1873’den beri jean modasına yön veren Levi’s, ürünlerini kişisel zevklere göre tasarlamak isteyenlerle, 29 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında Panora AVM’de buluşuyor.

Kuruluşundan bu yana, jean modasına yön veren markalardan olan Levi’s, bir ilke imza attığı Tailor Shop uygulamasıyla kullanıcılarına ürünlerini kişiselleştirme fırsatı sunuyor. En yeni ve ileri kişiselleştirme trendleriyle donatılan Levi’s Tailor Shop’ta, harf ve yıldız şekilli yamalardan özel tasarım çizimlere, kumaş harfler ve kişisel monogramlardan retro örneklemelere ve zımbalarla yapılan değişikliklere kadar birçok farklı alternatif sunuluyor. Ayrıca dileyenler için jean daraltma, kesme uygulamaları ile sökük tamir işlemleri de uygulanıyor.

Panora AVM 1. kat akvaryum önünde gerçekleştirilecek Tailor Shop etkinliğinde, jean tutkunları, kendi tasarımlarını uygulayabilecek, ürünleri için özel siparişler verebilecek, aynı zamanda tasarımcıların ve terzilerin çalışmalarını da izleyebilecekler.