ROLLS-ROYCE PHANTOM SEÇKİN BİR DAVETLE TANITILDI

Yeni Rolls-Royce Phantom, İstanbul Hypnos Club’da düzenlenen davet ile tanıtıldı. RollsRoyce Motor Cars İstanbul’un sahibi ve Royal Motors’un Başkanı Artuğ Aysal ve Rolls-Royce Motor Cars İstanbul Marka Müdürü Hilal Aysal’ın, ev sahipliğinde şov ve canlı performanslar eşliğinde gerçekleşen geceye iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından çok sayıda seçkin konuk katıldı. 

Yeni Rolls-Royce Phantom İstanbul Hypnos Club’da düzenlenen davet ile tanıtıldı. Geceye iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının seçkin isimleri katıldı. Geçen yıl Londra’da başlayan ilk buluşmanın ardından İstanbul’da, lüks otomobil üreticisinin yeni amiral gemisi ilk kez sergilendi. RollsRoyce Motor Cars İstanbul’un sahibi ve Royal Motors’un Başkanı Artuğ Aysal ve Rolls-Royce Motor Cars İstanbul Marka Müdürü Hilal Aysal’ın, ev sahipliğinde gerçekleşen gece, şov ve canlı performanslar eşliğinde geç saatlere kadar devam etti. Gece boyunca süren görsel şölen ile davete katılan konuklar unutulmayacak bir gece yaşadılar.

Rolls-Royce Motor Cars’ın Mühendislik Genel Müdürü Andrew Monachan, “Phantom, lüks takım yıldızının bireysel alanını kaplayan tarihi bir isim olarak öne çıkan zahmetsiz bir tarzın somut örneğidir” dedi. Rolls -Royce Motor Cars İstanbul marka müdürü Hilal Aysal tanıtımda yaptığı konuşmada “Phantom’un ilk lansmanından bu yana 90 yılı aşkın bir süredir bu motorlu araç başarıda en üst noktayı temsil ediyor. Yeni Phantom’u, bu isimle özdeşleşmiş ünlü sahiplerini göz önüne aldığımda, İstanbul’da ilk defa görmekten dolayı çok mutluyum ve altını çizerek diyorum ki; Yeni Phantom, her Phantom neslinin zamana ait olmayan çekiciliğini ve özel aurasını destekliyor” dedi.