SHAKY’DEN ANNELERİ MUTLU EDECEK KOLEKSİYON

Lüks giyim sektörünün öncü markalarından SHAKY, bu yıl Anneler Günü için henüz ne alacağına karar veremeyenlere özel bir koleksiyona imza attı. SHAKY’nin en az annelerimiz kadar şık ve renkli koleksiyonu hediye arayışında olanların ilk tercihi olacak.

SHAKY, yaklaşan Anneler Günü için tamamı el işçiliğiyle hazırlanmış koleksiyonunu, bu kez lüks giyim sever anneler için tasarladı.  Deri ceket, aksesuar ve özel üretim kaşe montların yer aldığı koleksiyon, anneleri onların en özel gününde mutlu edecek.

Modern ve özgür parçalar

Koleksiyonunda yer alan özgün ve trend parçalarla SHAKY, bu yıl anneleri her gün özel hissettirecek tasarımlar hazırladı. Modern ve özgür detayların hâkim olduğu koleksiyonda; deri ceketten aksesuara, loro piana yünlü kumaşlarla kürk kombinasyonlarından oluşan ceket ve paltolara kadar pek çok alternatif yer alıyor.

Annelere özel bahar esintileri

Annelere özel pastel renklerin kullanıldığı ceketler ise koleksiyonun en iddialı parçaları arasında. SHAKY’nin bu özel serisinde; sarı, kırmızı, toz pembe, mor ya da mavi tonlarda deri ceket ve haute couture paltolar bulmak mümkün. Toprak tonlarını seven annelerin de unutulmadığı koleksiyonda sade ve zarif tasarımlar da bulunuyor.