BEST GIFT FEST TOÇEV’İN 25. YILINA ÖZEL GERÇEKLEŞTİ ÜNLÜ İSİMLER BU FESTİVALDE BULUŞTU

Aslı Özdemir ve Nilüfer Batur ev sahipliğindeki yeni yıl hediye festivali “Best GiftFest”,önceki gün güzel bir davetle Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleşti.  TOÇEV’in 25. yılına özel olarak düzenlenen alışveriş festivali,ünlü isimlerin de katılımıyla dolu dolu bir güne imza attı.

Deluxe Deco, Karafırın,Doho Turizm&Event, 2M Büro Dizayn ve sponsorluğunda gerçekleşengiyim, gıda, aksesuar, dekorasyon gibi birbirinden farklı 50 markanın stant açtığı festivalde markalar yeni yıl konseptiyle ürünlerini misafirlere sergiledi. Makyaj Sanatçısı Mehmet Yıldırım gün boyunca TOÇEV için makyaj yaparak, elde ettiği geliri çocukların eğitimine bağışladı. Ayrıca 25. yılına giren TOÇEV’e özel olarak pasta kesildi. TOÇEV Başkanı Ebru Uygun yaptığı konuşmada“Okumak her çocuğun hakkıdır diyerek çıktığımız bu yolda değerli destekçilerimizden aldığımız güçle 24 yılda, 7 milyonun üstünde çocuğun hayatına dokunduk. Bugün de Çırağan Palace Kempinski İstanbul gibi dünyanın en özel mekanlarından birinde gerçekleşen bu güzel etkinlikte sizlerle birlikte çeyrek asrı geride bırakarak 25. yaşımıza girmenin mutluluğunu yaşıyoruz.” sözleriyle ev sahipleri Aslı Özdemir ve Nilüfer Batur’a teşekkür etti. Gencer Savaş Bandosu gerçekleştirdiği muhteşem şovla renkli anlara sahne olurken katılımcılara unutulmaz bir gün yaşattı.

Best GiftFest’e katılan isimler arasında Neslihan Sabancı, Zeynep Beşerler, Sibel Kerimoğlu, Narin Akçelik, Arzu Niziplioğlu, Begüm Eyilik, Monikİpekel, Emine Erdem, Figen Babaoğlu, Burcu Şendir, Seval Ermiş, Uğurkan Erez, Ayşe Slevogt, Barış Murat Yağcı, Elçin Dağlaroğlu, Evrim Başaran, Fatma Aydoğdu, Jülide Önengüt, Nihan Dilek, Serap Sarı ve Arzu Ermiş vardı.