BÜYÜK AŞK EVLİLİK İLE TAÇLANDI

Sahnelerin vazgeçilmez isimlerinden Bengü, geçtiğimiz günlerde ünlü armatör nişanlısı Selim Selimoğlu ile evlendi. Ünlü şarkıcının yakın dostları düğüne adeta akın etti.

Ünlü şarkıcı Bengü, yaklaşık 2 yıldır birlikte olduğu nişanlısı Selim Selimoğlu evlenerek mutluluğa yelken açtı. Geçtiğimiz günlerde Raffles Otel’de gerçekleşen düğün törenine iki ünlü ismin yakın dost ve arkadaşları yalnız bırakmadı. Herşeyin eksiksiz hazırlandığı bu görkemli düğün töreninin nikah şahitliğini ise Revna Demirören, Kenan Doğulu, Tahir Kıran, Eda Güzelcik ve Beliz Şen üstlendi.

Nikah töreni sonrasından gecenin ilk açılış dansını davetlilerin alkışları arasında gerçekleştiren çiftin mutlulukları gözlerden kaçmadı. Düğünde dikkat çeken diğer bir konu ise şarkıcı Bengü’nün giydiği pronovias model gelinlik olurken Selim bey ise damatlık tercihini Vakko’dan yana kullandı. Yaklaşık 600 kişinin bir araya geldiği düğünde davetliler genç çiftin mutluluklarına ortak olurken, düğün sonuna dek muhteşem bir geceye imza attılar.

Düğünün konukları arasında yer alan ve aynı zamanda nikah şahidi olan Kenan Doğulu eski vokalisti canım kardeşim diye hitap ettiği Bengü’ye evliliğinde mutluluklar dilerken, düğüne tek başına katılan şarkıcı Ziynet ise bekar hayatına devam ettiğini belirterek “ Herhalde benim de sonum bir hayranımla evlenmek olacak” diyerek espri yaptı.

Türkiye’nin en ünlü mankenlerinden biri olan Çağla Şıkel, Bengü’nün düğünü için tercih ettiği beyaz renkteki transparan elbisesiyle tüm dikkatleri üzerine topladı. Düğün öncesinde yakın bir arkadaşının doğumuna girdiğini belirten Çağla Şıkel, “Doğum bittiği gibi hemen kuaföre gidip sonar bengü’nün düğününe geldim. Artık bengü’den de güzel haberler bekliyoruz. Ebeliğe alıştım artık heralde bengü’nün de ebesi olacağım” dedi.