ÇABA DERNEĞİ 10. GELENEKSEL ALIŞVERİŞ ŞENLİĞİ BAŞLADI

ÇABA Derneği’nin gelirini sosyal sorumluluk ve eğitim projelerine aktarmak üzere her yıl düzenlediği Alışveriş Şenliği başladı. Bu yıl 10’uncusu düzenlenen etkinlik 2-3 Mayıs tarihleri arasında Türkiye’nin önde gelen markalarının katılımı ile gerçekleşecek.

Toplumun ihtiyaç duyulan her alanında gerçekleştirdiği yardım faaliyetleri ile bugüne kadar pek çok projeye imza atan ÇABA Derneği’nin gelenekselleşen kermes etkinliği bu yıl 10’uncu yılını kutluyor. Her yıl heyecanla beklenen etkinlik Four Seasons Hotel Bosphorus’da Türkiye’nin önde gelen markalarının yoğun katılımıyla başladı.

Dernek Başkanı Özlem Zehebi, yönetim kurulu üyeleri ve tüm ÇABA gönüllüleri ev sahipliğinde, ünlü isimlerin markalarının da yer aldığı 170’yi aşkın trend markanın standı kermeste yerini aldı.

Etkinlikte renkli ve eğlenceli etkinliklerle birlikte kermese özel lezzetler de ziyaretçilerle birlikte olacak. F Sanat Galerisi resim, heykel, fotoğraf, porselen ve tasarım objelerle birlikte geniş bir sanat seçkisi sunuyor.

ÇABA Genç Üyeleri Tüm Enerjisi ile Kermeste!

Bu yıl 10’uncusunun gerçekleşeceği kermese, ÇABA Genç üyeleri enerjileri ile yine renk katacak. ÇABA Genç’in güçlü markalar ile yapacağı etkinlikler konuklara keyifli bir gün yaşatmaya hazırlanıyor. Organizasyon süresince Power FM lounge alanında yayınlar yapacak ve Power FM DJ’lerinden Tankut Karakurt performansları ile konuklara müzik şöleni sunacak. Kermes alanında Nişantaşı’nın en sevilen mekanlarından MUST, lezzetlerini kermes misafirlerine sunacak.

ÇABA Derneği gönüllüleri, her sene olduğu gibi bu sene de baharı birlikte karşılıyor ve binlerce ziyaretçi, yüzlerce marka ile çocuklar için Çaba’lıyor.