GÜNİZ HOME MARKASI İLK MAĞAZASINI BEBEK’TE AÇTI

????????????????????????????????????

Ev dekorasyonunda kişiye özel ürünler üreten Güniz İyianlar’ın sahibi olduğu Güniz Home, ilk mağazasını Bebek’te açtı. Önceki gün gerçekleşen mağaza açılışına cemiyet hayatının tanınmış isimleri katılarak hem kış koleksiyonunu hem de yılbaşı için üretilen ürünleri incelediler.

El işçiliğinden oluşan ve her yerde bulunmayan özel üretimler yapan Güniz Home, misafirlerini Bebek’te ağırlayacak. Markanın kurucusu Güniz İyianlar, Türkiye ve dünyadaki bilinen markalara ev dekorasyon ürünleri ürettiklerini ve daha sonra kendi markasını kurduğunu söyledi. Kişilerin isteklerine göre ürünler üretebilen Güniz Home, her zevke hitap eden porselen ve cam ürünleri tüketicilere sunuyor.

Güniz Home açılış davetine karılan isimler arasında, Meral Kosif, Figen Kıral, Şule Argüder, Zeynep Toker, Serap Sarı, Azize Akandere, Burcu Cesur, Çiğdem Kurt, Dilek Birgen, Elif İnci Aras, Esra Topçuol, Hülya Durmaz, Sevil Bostancı, Sibel Kerimoğlu, Ora Anlar Onat, Özlem Koyuncuoğlu, Pelin Kilimci, Seda Çuhadar,  gibi isimler vardı.