LİMAK BODRUM GOLF CUP’TA GOLF TUTKUNLARI BİR ARAYA GELDİ

Limak Holding tarafından düzenlenen Limak Bodrum Golf Cup’ın ikinci etabı Bodrum Golf ve Tenis Kulübü’nde düzenlendi. Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir’in ve birçok ünlü iş adamının katıldığı turnuva büyük ilgi gördü.

Holding, Limak Bodrum Golf Cup ile sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor. Bu yıl ikincisi düzenlenen turnuvaya sanat, iş ve cemiyet dünyasından çok sayıda seçkin davetli katıldı.  Yaklaşık 120 golf sporcunun yer aldığı turnuvada büyük rekabet yaşandı. Turnuvayata katılan ve rakipleriyle yarışma yapan isimler arasında ise Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir de yer aldı.

Heyecanı yüksek olan golf turnuvasında katılan isimler arasında Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Opet Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk, Ata GYO Yönetim Kurulu Başkanı Korhan Kurdoğlu, Digicom Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Yiğit, Bank Pozitif Genel Müdürü Hasan Akçakayalıoğlu gibi ünlü iş adamları da yarıştı. Turnuva sonunda kategorilerinde dereceye girenler ve özel ödülleri kazananlar kupalarına kavuşurken turnuvanın kategori birincilerine Limak Arcadia Golf & Sport Resort Hotel Antalya’da 1 hafta tatil ödülü verildi.