SETRE MARKASI NİŞANTAŞI’NDA

İlk mağazasını açtığı 1970 yılından bu yana , kaliteli ve zengin ürün yelpazesi ile kısa zamanda kadın giyim sektörünün önemli markaları arasında yerini alan Setre, yeni mağazasını Nişantaşı’nda açtı. Hayati Ünal ve Hikmet Ünal’ın ev sahipliğinde gerçekleşen açılış davetine cemiyet hayatının seçkin simaları katıldı.

İngiltere, Japonya, Yunanistan, Rusya, Fas, Tunus ve Suudi Arabistan başta olmak üzere 80’den fazla ülkede ihracat faaliyetlerini sürdüren Türkiye’nin kadın giyim sektörünün seçkiğn markaları arasında yer alan Setre, yeni mağazasını Nişantaşı Rumeli Caddesinde  hizmete açtı. Açılışa TİM Başkanı İsmail Gülle, İHKİB Başkanı Mustafa Gültepe, BMD Başkanı Sinan Öncel, İSO Başkanı Erdal Bahçıvan, İHKİB Başkan Yardımcısı Özkan Karaca, OTİAD Başkanı Rıdvan Kandağ’ın yanı sıra sanat, iş cve sosyal yaşamın seçkin simaları katıldı.

Açılışa katılan davetlilere Setre hakkında bilgiler veren Ünal ailesi, perakende ağını ve ihracat atılımını arttıracaklarını belirttiler. Kaliteli ve zengin ürün yelpazesi ile büyük ilgi gören Setre’nin her geçen gün modanın nabzına yön verdiğini belirten hayati Ünal ile Hikmet Ünal, Setre markasının teknolojinin yakın takipçisi olarak adımlarını attığı söylediler.